Bilge Hosting

Fiziksel Sunucu

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yüksek verimli sunucularımızda özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz.
Aşağıda stoklarımız da bulunan fiziksel sunucuları inceleyebilir daha farklı konfigürasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiziksel Başlangıç Sunucuları


En son teknoloji donanımlar storage sas disk üniteleri ile birleştirilerek hazırladığımız sunucularda, kesintisiz ve hızlı erişimin keyfini çıkarın.

Donanım arızalarından korkmayın, çünkü her bir donanımın onlarca yedeği var. Bilgehosting sağladığı Kiralık Sunucu (Dedicated Server) hizmetleri müşterilerimiz tarafından genellikle, web sunucuları, oyun sunucuları, görüntü ve ses yayını sunucuları, veritabanı sunucuları, mail sunucuları, camfrog sunucuları, sesli chat sunucuları ve irc sunucuları için kullanılmaktadır.

Oyun sunucusu barındırma amacıyla kullanım yapan müşterilerimiz çoğunlukla Knight Online, Counter Strike, Ultima Online, World of Warcraft oyunları için firmamızdan hizmet almaktadır.

Sağ/Sol kaydırma yaparak sunucu detaylarını görebilirsiniz.
 
İşlemci
Ram
Disk
Raid
Port
Kvm Over IP
Aylık Tarfik
Ücret / Ay
Seçim
Tek İşlemcili Sunucular
HP DL350
Intel® Xeon E3-1230v3
8 GB
500GB E-SATA
(Yazılımsal RAID 1/0)
100 Mbps
Sınırsız Trafik
169 TL
HEMEN SATIN AL
HP DL350
Intel® Xeon E3-1230v3
16 GB
2x500GB E-SATA
(Yazılımsal RAID 1/0)
100 Mbps
Sınırsız Trafik
199 TL
STOK DIŞI
HP DL350
Intel® Xeon E3-1230v3
32 GB
2x1000MB E-SATA
(Yazılımsal RAID 1/0)
1000 Mbps
Sınırsız Trafik
260TL
HEMEN SATIN AL
KAMPANYALI
HP DL350
Intel® Xeon E3-1230v3
32 GB
2x250GB SSD
(Yazılımsal RAID 1/0)
1000 Mbps
Sınırsız Trafik
400TL330TL
HEMEN SATIN AL
Güvenli Hizmet

Türkiye'nin İnternet merkezi Bilgehosting veri merkezi üzerinden hızlı ve sorunsuz internet erişimi, HP Tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

ESATA - SAS - SSD Disk

ESATA (Kurumsal SATA) diskler normal üstü bir performans sunmakla birlikte daha yüksek disk performansına ihtiyaç duyuyorsanız SAS ve SSD disklerimizi seçebilirsiniz. Evet, SAS ve SSD diskler de artık sizin için bir seçenek.

Network

2 x 10 Gb Türk Telekom , 2 x 10 Gb Turkcell Superonline erişimleri veri merkezinin farklı güzergahlardan ( farklı santrallerden ) yedekli olarak gelmekte ve sonlandırılmaktadır.

Datacenter Fotoğraflarımız

Sunucu odalarımız alt yapımız ve kabinlerimize ait fotoğraflarımız

Bilge Hosting, Çözüm Merkezi

Detaylı hizmet bilgisi almak için destek ve çözüm merkezimiz de uzmanlarımızla size özel çözümler sunuyoruz

Bizi Arayın 0212 434 79 52
ÇÖZÜM MERKEZİNE
ULAŞIN
Bilge Hosting Altyapı

Tüm kiralık sunucu hizmetleri %99.99 Network Uptime garantisine sahip DGN Veri Merkezinde Bilgehosting kabinetlerinde barındırılmaktadır.
Bu garanti eş zamanlı ve yedekli olarak çalışan Türk Telekom , Turkcell Superonline internet erişimleri sayesinde sağlanmaktadır.

Network ekipmanı olarak Juniper marka ürünleri tercih edilmiştir. 2 x 10 Gb Türk Telekom , 2 x 10 Gb Turkcell Superonline erişimleri veri merkezinin farklı güzergahlardan ( farklı santrallerden ) yedekli olarak gelmekte ve sonlandırılmaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution