DOMAİN SİPARİŞ

Uygun fiyatlar ile domain kaydı yapın veya transfer edin

Kayıt etmek istediğiniz alan adını giriniz.


COM Uzantılı Alanadı $8.99/yr
NET Uzantılı Alanadı $8.99/yr
ORG Uzantılı Alanadı $8.99/yr
NAME Uzantılı Alanadı $8.99/yr
Anında Tescil
Satın aldığınız domainler / alan adları anında tescil edilir ve kullanıma hazır olur. Bu durum evrak gereksinimi olan .TR uzantılı alan adları için geçerli değildir.
Ücretsiz Alan Adı Kilidi
Satın almış oldunuz alan adlarınızı online olarak kilitleyebilirsiniz. Güvenlik açısından büyük önem arz eden bu özellik Bilge Hosting müşterilerine ücretsiz sunulmaktadır.
Online Domain Yönetimi
Satın almış olduğunuz alan adlarının tüm detaylarını online olarak Türkçe kontrol panelinizden yönetebilirsiniz.
E-Posta Yönlendirme
Aktif hosting paketi olmayan alan adlarınıza gelebilecek e-postaları herhangi bir aktif e-posta adresinize yönlendirerek ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası
Satın almış olduğunuz alan adları için müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz park sayfasını kendinize göre düzenleyip kullanabilirsiniz. Bu hizmetin zaman sınırlaması veya bir başka kuralı yoktur.
Ücretsiz Yönlendirme
Satın almış olduğunuz alan adlarının tüm DNS yönetimlerini panel üzerinden online ve tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Alan adlarınızı başka bir web adresine maskeli veya maskesiz şekilde ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution

-->
Copyright © 1999 - 2024 Bilge Hosting Tüm Hakları Saklıdır Bu sitede bulunan tüm metinler ve görseller Bilgi Hosting’e aittir izinsiz kopyalanamaz.