Kurumsal

BİLGEHOSTİNG İNTERNET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  bizi yakından tanıyabileceğimiz kurumsal metnimiz, sözleşmelerimiz ve hizmet şartnamelerimizi bu sayfada bulabilirsiniz.

Hosting, VDS Sunucu ve alt yapımızı inceleyebilir neden bizi seçmeniz ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hakkımızda

BİLGEHOSTİNG İNTERNET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ , 2004 yılında, internet tabanına yayılmak ve bu geniş ortamda varlıklarını sağlamak ve sürdürmek isteyen firmalara kurumsal çözümler getirme amacıyla BilgeHosting Tasarim adında kuruldu. Daha sona çalışmalarını büyüterek sadece tasarım alanında değil web hosting, reseller hosting, Kiralık sunucu, VDS sanal sunucu, ircd hosting, radyo hosting ve interaktif hizmetleri sizlere hizmet vermektedir. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile kurumsal ya da kişisel hosting ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en etkili firma olarak hizmetinizdeyiz...

Hızlı ve lider Müşteri Destek Servisimiz, Yurt içi ve yurt dışında yüksek performanslı güvenilir network bağlantılarımız, rakipsiz "yüksek kalite, düşük fiyat" politikamız, ve daima en profesyonel hizmeti sunuyoruz.

Neden Biz ?

TEKNOLOJİ - En son donanım ve yazılım teknolojileri,tecrübeli Arge ekibi Bünyemizde çalışan sistem uzmanları ve yazılımcılar güncel teknolojileri yakından takip ederler.Hizmet kalitesinin yükseltilmesi, güvenlik, altyapı ve gelişen teknolojilerin adaptasyonu için sürekli yeni çalışmalar yapılır.Tüm bu çalışmalar gözle görülür bir biçimde müşterilerimizin hizmetine sunulur.

DESTEK - Kaliteli, detaylı ve sıcak destek anlayışı. Hosting hizmetinin en önemli parçalarından birisi MÜŞTERİ DESTEĞİDİR. Bilgegosting bu konuda ciddi çalışmalar yapmıştır.Bunun en belirgin örneği müşterilerimizin tüm işlemlerini kendi yapabileceği kontrol panelleri ve destek platformudur.

ESNEKLİK -Esnek ve hızlı çözüm geliştirme anlayışı. BİLGEHOSTİNG İNTERNET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  , Hosting platformlarını geliştirilmeye açık bir anlayış ile yönetir.Önceden belirlenmiş güvenlik politikalarına sadık kalarak ,müşterilerinin uygulamaları için özel çözüm platformları geliştirir ve oluşturur.


BİLGEHOSTİNG İNTERNET HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 
Ticaret Sicil No : 117240 / 5
Vergi No : 1710492339
Vergi Dairesi : Esenyurt
E-Posta : info@bilgehosting.com
Telefon : 0850 848 77 77
Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Mah 1992 Sok No 16/164 Vetro City Beylikdüzü / İstanbul

Bilge Hosting, Çözüm Merkezi

Detaylı hizmet bilgisi almak için destek ve çözüm merkezimiz de uzmanlarımızla size özel çözümler sunuyoruz

Bizi Arayın 0850 848 77 77
ÇÖZÜM MERKEZİNE
ULAŞIN

Powered by WHMCompleteSolution