KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bilgehosting.Com  Internet Hizmetleri, 2004 yılında, internet tabanına yayılmak ve bu geniş   ortamda varlıklarını sağlamak ve sürdürmek isteyen firmalara kurumsal çözümler getirme amacıyla BilgeHosting Tasarim adında kuruldu. Daha sona çalışmalarını büyüterek sadece tasarım alanında değil web hosting, reseller hosting, Kiralık sunucu, VDS sanal sunucu, ircd hosting, radyo hosting ve interaktif hizmetleri sizlere hizmet vermektedir. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile kurumsal ya da kişisel hosting ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en etkili firma olarak hizmetinizdeyiz...

       Hızlı ve lider Müşteri Destek Servisimiz, Yurt içi ve yurt dışında yüksek performanslı güvenilir network bağlantılarımız, rakipsiz "yüksek kalite, düşük fiyat" politikamız, ve daima en profesyonel hizmeti sunuyoruz.
       Neden Biz ?
       TEKNOLOJİ - En son donanım ve yazılım teknolojileri,tecrübeli Arge ekibi
Bünyemizde çalışan sistem uzmanları ve yazılımcılar güncel teknolojileri yakından takip ederler.Hizmet kalitesinin yükseltilmesi, güvenlik, altyapı ve gelişen teknolojilerin adaptasyonu için sürekli yeni çalışmalar yapılır.Tüm bu çalışmalar gözle görülür bir biçimde müşterilerimizin hizmetine sunulur.
       DESTEK - Kaliteli, detaylı ve sıcak destek anlayışı.
Hosting hizmetinin en önemli parçalarından birisi MÜŞTERİ DESTEĞİDİR. Bilgegosting bu konuda ciddi çalışmalar yapmıştır.Bunun en belirgin örneği müşterilerimizin tüm işlemlerini kendi yapabileceği kontrol panelleri ve destek platformudur.
       ESNEKLİK -Esnek ve hızlı çözüm geliştirme anlayışı.
BilgeHosting , Hosting platformlarını geliştirilmeye açık bir anlayış ile yönetir.Önceden belirlenmiş güvenlik politikalarına sadık kalarak ,müşterilerinin uygulamaları için özel çözüm platformları geliştirir ve oluşturur.

Bilgehosting internet hizmetleri
0212  434 79 52
0532  567 35 42
destek@bilgehosting.com
http://www.bilgehosting.com
Yıldıztepe Mah. 30/9 Sok. No 6 B Blok D 6 Bağcılar / IST 


Datacenter'dan Kareler

Powered by WHMCompleteSolution

Müşteri Girişi